Tabela opłat i prowizji

Serwis Ticketowo przeznaczony jest dla organizatorów imprez biletowanych, a także dla uczestników tych wydarzeń kupujących za naszym pośrednictwem bilety.

Ceny biletów

Serwis Ticketowo nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji od klientów kupujących za naszym pośrednictwem bilety. Opłata pobierana jest w wysokości ceny biletu określonej przez organizatora wydarzenia. O cenie konkretnego biletu kupujący jest informowany w jednoznaczny sposób jeszcze przed jego zakupem. Do ceny biletu nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty.

Opłaty za korzystanie aplikacji i usług dla organizatorów wydarzeń

Serwis Ticketowo pobiera 5% prowizji od wartości biletów sprzedanych z wykorzystaniem usługi „Organizator”. Usługa obejmuje wsparcie w organizacji wydarzenia biletowanego - od udostępnienia kreatora biletu i miejsca, gdzie odbędzie się wydarzenie do aplikacji skanującej pozwalającej na sczytywanie biletów na bramkach. Od organizatorów wydarzeń nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Wykorzystujemy system płatności Przelewy24

Ticketowo to kompleksowa platforma do organizowania biletowanych wydarzeń.
Wybierz Ticketowo by zmaksymalizować wpływy swojej firmy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka