Bajki o empatii - cykl zajęć teatralnych

11 maja 2016, środa godz. 10:11
11 maja 2016, środa godz. 10:11
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Zapraszamy na zajęcia teatralne dla dzieci 5-8 letnich. "Bajki o empatii" zainspirowane są opowiadaniami NVC „Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła”. Zajęcia skierowane są do dzieci, które lubią teatr i chciałyby pobawić się w odtwarzanie różnych postaci.

środy, godz. 16.45-17.45

Podczas spotkań wspólnie zastanowimy się czym jest empatia, dlaczego emocje są ważne i skąd się biorą potrzeby. Pomocne w zrozumieniu tych niełatwych zagadnień będą postaci z książki Joanny Berendt i Anety Ryfkowskiej – żyrafa Bibi, szakal Zenon, lisek Leoni wiele innych. Wszystko odbywać się będzie w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia dla małych uczestników.

Zajęcia prowadzi:

Warsztaty poprowadzi Kamila Papaj – aktorka dramatyczna i lalkowa, instruktorka teatralna, logopedka, a także mama półtorarocznej Haneczki. Prowadząc warsztaty zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi czerpie z Porozumienia bez Przemocy, którego wciąż uczy się czytając publikacje i uczestnicząc w warsztatach.

Zapis i nformacje szczegółowe:

- w cyklu odbędzie się 6 spotkań, terminy zajęć: 11, 18, 25 maja i 1, 8 i 15 czerwca,

- cena za cykl zajęć - 180zł,

- wielkość grupy: od 6 do 10 dzieci,

- informacje szczegółowe: kamilapucilowska@o2.pl,

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka