Domowe przeTwory

4 lutego 2017, sobota godz. 10:30 - 12:00
4 lutego 2017, sobota godz. 10:30 - 12:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Domowe przeTwory to warsztaty sensoryczno - artystyczne dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat i ich rodziców. Ich cecha wspólna to materiały - produkty oraz przedmioty powszechnie stosowane i dostępne w kuchni, takie jak np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudełka. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły. Zapraszamy dzieci i rodziców do swobodnej zabawy ze sztuką i odkrywania po raz pierwszy i na nowo radości z tworzenia.

Kaszowy zawrót głowy. Kasza do rysowania, kasza do malowania, kasza do grania. Co ciekawego da się zrobić z niepozornych ziarenek, które zazwyczaj pojawiają się na naszych talerzach? Zapraszamy na warsztaty plastyczne, po których będziecie patrzeć na kaszę w zupełnie nowy sposób.

Prowadzenie warsztatów: Katarzyna Biernacka i Karolina Wojno

Informacje organizacyjne:

  1. Warsztaty dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Młodsze rodzeństwo zapraszamy w tym czasie do stu pociechowej kawiarenki.
  2. Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym będą mogły swobodnie działać.
  3. Kontakt: recepcja@stopociech.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka