Dzień błota II / Powitanie wakacji

1 lipca 2017, sobota godz. 10:30 - 13:00
1 lipca 2017, sobota godz. 10:30 - 13:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

1.07 godz. 10.30 - jeszcze jedna porcja błota! Niestety już bez dofinansowania

Już od 5 lat świętujemy Dzień Błota, w tym roku okazało się, że błota Wam ciągle za mało:)

Na powitanie sezonu wakacyjnego w Ogrodzie Stu pociech ponownie otworzymy dla Was kuchnię błotną, pichcić będziemy błotne zupy, tarty, kotlety i co kucharzom w duszach zagra... Zapraszamy do pracowni cukierniczej na błotne pączki, babeczki i muffinki z posypką lub bez. Zapraszamy meliorantów do zapanowania nad dziką, wijącą się rzeką i konstruktorów jednostek pływających do budowania i wodowania rozmaitych statków i stateczków. Tu możecie dowiedzieć się więcej o pierwszym święcie błota w małej wiosce w Nepalu.


Informacje szczegółowe:

1. Wydarzenie dla całych rodzin tj. dla rodzin z dziećmi od 0 do 100 lat.

2. Początek godz. 10.30. Koniec i czas na mycie oraz przebieranie się w eleganckie stroje o 13.00.

3. Wejściówki w cenie 25zł od dziecka - dla dzieci chodzących na własnych nogach, młodsze można wnieść dodatkowo:) Kupując wejściówki akceptujecie regulamin sprzedaży

4. Konieczne ubranie i buty do odpowiednie do moczenia i brudzenia się, oraz ubrania na zmianę. Warto zabrać ręcznik.

5. Jeśli będzie padać Dzień błota i tak się odbędzie:) Żeby było nam wszystkim wesoło nie zapomnijcie wtedy zabrać kaloszy, kurtek od deszczu, parasoli, spodni na zmianę i innego ekwipunku niezbędnego do radosnych, nieprzemakalnych działań błotnych.

6. W trakcie wydarzenia będą wykonywane zdjęcia do celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Rejestracja na wydarzenie i/lub udział w wydarzeniu jest równoznaczny ze zgodą na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika w opracowywanych publikacjach, na stronie internetowej www.stopociech.pl oraz na stupociechowym facebooku.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka