HEXOGEN / SLAVE INDUSTRY / LIFEFOBIA / MIECZ

29 maja 2015, piątek godz. 20:00
29 maja 2015, piątek godz. 20:00
,
To wydarzenie już się odbyło!

SLAVE INDUSTRY

Założony pod koniec 2009 roku przez gitarzystę Eryka Ryncarz i basistę Maćka Decker.

Lifephobia

 Wrocławski zespół metalowy uformowany wiosną 2010 roku. Na początku był to tylko dwuosobowy projekt grający covery, w składzie: Mariusz Bogacz (gitara, wokal) i Tomasz Trzęsimiech (perkusja). Wkrótce do zespołu dołączył Jurek Kołodziejski (gitara prowadząca) i właśnie wtedy zespół zaczął tworzyć własny materiał, który jest połączeniem wielu gatunków metalu. Po około roku grania w trzyosobowym składzie do zespołu dołącza Grzegorz Pacześniak (bass). Na początku 2014 roku powstał pierwszy album - "Lifephobia". Krótko po tym wydarzeniu zespół opuścili Jurek i Tomasz a ich miejsce w zespole zajęli Patryk Bogacz (perkusja) i Krzysztof Amanowicz (gitara prowadząca). Lifephobia stale koncertuje i pracuje nad nowym materiałem, którego wydanie zaplanowane jest na rok 2015.

Miecz

 powstał dla Thrashu a Thrash Metal powstał by grał go Miecz!
Zespół tworzony przez czterech maniaków ciężkiego grania, wywodzących się z Wrocławia oraz Gorzowa Wielkopolskiego.
Zmęczeni przekombinowaną muzyką nowo powstałych zespołów thrashowych wracamy do uwielbianych przez najwierniejszych fanów gatunku takich klasyków jak „Show No Mercy”, „Pleasure to Kill”, Infernal Overkill”, „Darkness Descends” i wielu innych, aby tam szukać inspiracji do szybkiego, ciężkiego grania zwieńczonego tekstami przerażającymi jak Somalia nocą.
Jak wyszło? Wpadajcie na koncerty i oceńcie sami. Keep on thrashin'!!!!!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka