Koncert "CETI" Grzegorz Kupczyk Wrocław

25 kwietnia 2015, sobota godz. 20:00
25 kwietnia 2015, sobota godz. 20:00
,
To wydarzenie już się odbyło!

Koncert promocyjny rewelacyjnie przyjmowanego albumu "BRUTUS SYNDROME" wraz z Grzegorzem Kupczykiem. 

3 listopada 2014 odbyła się premiera najnowszego albumu CETI "BRUTUS SYNDROME" ten 15 album w bogatej historii zespołu CETI wydał największy wydawca Rocka w Polsce METAL MIND PRODUCTIONS Nowy album, jak zawsze w przypadku zespołu CETI ma szczególnąoprawę promocyjną, zapowiadały go bowiem aż dwa teledyski,pierwszy do utworu zatytułowanego "Wizzards of the Modern World" i drugi utrzymany w modnej dziś formie" lyric video " klip do utworu "Game of Love". A to nie koniec, gdyż CETI przygotowało również dwa single napierwszym znalazł się ww. klip do utworu "Wizzards Of TheModern World" oraz wersję audio utworów "Game of love" i C.e.t.i.a jest to nawiązanie do pierwszej legendarnej już płyty zespołu p.t."Czarna Róża", gdzie po raz pierwszy pojawił się ten utwór a jego nowa aranżacjapo polsku i angielsku, to jedna z perełek jakie CETI przygotowało wzwiązku z premierą płyty z okazji 25-lecia formacji, które przypada właśnie teraz. Tytuł singla to "Ceti A.D.2014". Wersje polska i angielska "Ceti" w wersji angielskiejzatytułowanej "Game of Love" nie znajduje sie na płyciejedynie na tym wyjątkowym singlu, który zdobyć można tylko nakoncertach zespołu. Drugi z singli który ukazał się po właściwej premierze "BrutusSyndrome" jako bonus do płyty i zatytułowany "Killling Time" zawiera interesującą dodatkową niespodziankę dla fanów jakim jestgościnny udział wokalisty Alessandro del Vecchio . Te wszystkie działania jeszcze wsparła radiowa i medialna premiera wyjątkowej ballady "Sometin'more" kolejnej perełki wwykonaniu CETI, które regularnie gości na falach eteru m.in w Trójce czy Anty Radiu Medialnie CETI wspierająnajważniejsze muzyczne media w Polsce w jak m.in radiowa Trojka, Antyradio, , radio Afera i radio Aktywne, Radio Rzeszów,CJG, TOP Drummer i TOP Guitar , Heeavy Metal Pages , TERAZ ROCK czyMETALHAMMER …etc.
Trasa SONS OF BRUTUS TOUR rozpoczęła się w styczniu 2015 roku,znakomite koncerty na Zamku w Poznaniu oraz w Monachium i Warszawieprzyniosły świetne recenzje oceniające wysoko materiał zawarty nanowej płycie i jego wykonanie live - m.in prezentuje to najnowszy klip koncertowy do utworu "Devil MakeMe Do It"Skład:
Grzegorz Kupczyk, Barti Sadura, Maria Wietrzykowska, Tomasz Targosz, Marcin Krystek,

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka