Koncert Rahim Buka

23 października 2015, piątek godz. 23:00
23 października 2015, piątek godz. 23:00
Lublin, Klub SHINE
To wydarzenie już się odbyło!

W piątek, 23 października, razem z YOUNG GUNZ LUBLIN zapraszamy na wyjątkowy koncert BUKA/RAHIM, połączony z premierą ich płyty "Optymistycznie"

Buka - Buka zaczyna pisać pierwsze teksty,(około 2003 roku) nagrywając potem utwory na dyktafon w trakcie szkolnych wagarów. Jego indywidualna działalność trwa do 2006 roku. W 2010 roku następuje przełom i jego „Opowieści z miasta fatum” docierają do Rahima, który natychmiast nawiązuje kontakt z autorem i proponuje mu wydanie kolejnej produkcji w MaxFloRec. Tak też się dzieje – EPka „Po drugiej stronie lustra” jest promowana przez śląską wytwórnię, a sam Rahim pojawia się gościnnie w utworze „Danse Macabre”. Nowe nagrania szybko zdobywają popularność, co widać w szczególności po klipach do „Pierwszej miłości” oraz „Achtung”. Dzięki zdobytej popularności Buka zaczyna również koncertować po całej Polsce, co systematycznie przysparza mu nowych fanów.

Rahim - Artysta, który od zawsze był utożsamiany ze śląską sceną hip-hopową. W swoim dorobku ma nagrania z najważniejszymi składami pierwszej fali polskiego rapu: 3-X-Klan, Paktofonika, Pokahontaz. Na początku swojej artystycznej drogi był kojarzony przede wszystkim z psychorapem, jednak z czasem Rahim zaczął poszerzać kręgi swoich muzycznych zainteresowań i do dziś kojarzony jest jako artysta nie bojący się eksperymentów. Oprócz działalności artystycznej prowadzi także wydawnictwo muzyczne MaxFloRec, które z powodzeniem wydaje takich artystów jak GrubSon, Buka, Bob One i kilku innych wykonawców.

LINKZ:

http://www.bedoka.pl/
https://www.facebook.com/bedoka
https://www.facebook.com/rahuene
http://www.maxflo.pl/

Będzie to kolejna impreza we współpracy z nowo powstałą organizacją dla licealistów Young Gunz - śledźcie ją bacznie, gdyż mają zamiar nieźle zamieszać na lubelskiej scenie i chcą organizować tylko najlepsze wydarzenie w tym mieście :)

-----------------------

REZERWACJE:
☏ 725700205 (wt-sob. 17:00-20:00)
___________________________________
Start: 21:00;
Wiek: 16+
Obowiązuje: door selection.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka