Lato Leśnych Ludzi

25 lipca 2016, poniedziałek godz. 10:00
25 lipca 2016, poniedziałek godz. 10:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Dla tych, którzy końcówkę lipca spędzają w Warszawie przygotowaliśmy bardzo leśne wakacje w wielkim mieście. Głównym terenem naszego działania będzie ogród-las, który stanie się naszą twórczą pracownią przyrodniczą.

Będziemy chodzić na wyprawy, budować szałasy i totemy, domki dla owadów, tropić zwierzęta, przyglądać się roślinom, lepić z gliny. Będziemy tworzyć z materiałów naturalnych, brudzić się i bawić jak ludzie lasu. Jedzone razem drugie śniadanie, wspólne wylegiwanie się na kocach i gry będą ważnymi elementami życia naszej leśnej gromady.

Wiek dzieci: 5 - 8 lat,

Termin: 25 - 29 lipca,

Godziny: 10 - 14,

Prowadzą: Kasia Biernacka i Karolina Wojno, autorki licznych stupociechowych zajęć i warsztatów (m.in. Brykamy Bez Mamy, Małe wędrówki, Pracownie, Zabawy z nauką, Sztuka-jak-to-zrobić).

Cena całego cyklu (5 dni): 340 zł (nie ma możliwości uczestnictwa tylko w wybranym dniu), wprzypadku rodzeństwa: 10% zniżki dla drugiego dziecka.

Zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 50 zł.

Pozostałą część sumy prosimy uregulować gotówką w recepcji lub wpłacić przelewem na konto Fundacji, najpóźniej do 15 lipca. Nr konta: 40 1140 2004 0000 3302 7517 3558, w tytule przelewu prosimy napisać "Lato leśnych ludzi, imię i nazwisko dziecka"

Jeśli do 1 lipca nie zbierze się grupa, zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć.

Kontakt: k.biernacka@stopociech.pl, recepcja@stopociech.pl. k.wojno@stopociech.pl,

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka