Lato z Ronją

22 sierpnia 2016, poniedziałek godz. 10:00
22 sierpnia 2016, poniedziałek godz. 10:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

ronja

Zapraszamy dzieci od 5 lat na zajęcia teatralne "Lato z Ronją" zainspirowane książką Astrid Lindgren „Ronja – córka zbójnika”.

Będziemy wspólnie przeżywać szalone przygody w zbójnickim zamku (w sali w budynku fundacji) oraz stawać oko w oko z szaruchami, wietrzydłami i mgłowcami w lesie Mattisa (w ogrodzie fundacji). Znajdziemy także czas na rozmowy o przyjaźni, miłości i innych ważnych tematach. Poznamy poprzez zabawę różne techniki pracy teatralnej takie jak: teatr improwizacji, pantomima oraz teatr ożywionej formy. Na zakończenie przygotujemy krótki pokaz pracy warsztatowej. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy.

Wiek dzieci: 5 - 8lat,

Termin: 22-25 sierpnia (pon.-czw.) w godz. 10.00 - 12.30,

Prowadzi: Kamila Papaj – aktorka dramatyczna i lalkowa, instruktorka teatralna, logopedka, a także mama Haneczki. Prowadząc warsztaty zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi czerpie z Porozumienia bez Przemocy.

Cena całego cyklu (4 dni): 180 zł (nie ma możliwości uczestnictwa tylko w wybranym dniu), w przypadku rodzeństwa: 10% zniżki dla drugiego dziecka.

Zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 60 zł do dn. 20 lipca

Minimalna grupa 7 os., maksymalna 12. Jeśli do 20 lipca nie zbierze się minimalna grupa, zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć. W takiej sytuacji zwracamy zaliczkę.

W momencie zebrania się minimalnej grupy otrzymacie Państwo informację. Pozostałą część sumy prosimy uregulować gotówką w recepcji lub wpłacić przelewem na konto Fundacji, najpóźniej 7 dni przed zajęciami. Nr konta: 40 1140 2004 0000 3302 7517 3558, w tytule przelewu prosimy napisać "Lato z Ronją, imię i nazwisko dziecka"

Kontakt: kamilapucilowska@o2.pl, recepcja@stopociech.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka