Nadpobudliwość u dzieci przedszkolnych - spotkanie z dietetykiem klinicznym

13 kwietnia 2018, piątek godz. 18:00 - 19:00
13 kwietnia 2018, piątek godz. 18:00 - 19:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Znamy nasze dzieci. Często są energiczne, naturalne, bardzo bezpośrednie i wszystkiego ciekawe. Może się jednak zdarzyć, że obserwujemy również, że nasze pociechy mają duży problem ze skupieniem uwagi, rządzą nimi emocje, których wolelibyśmy nie widzieć i wydaje nam się, że są nadpobudliwe.

Jeśli wasze dziecko jest właśnie takim przedszkolakiem zapraszamy serdecznie na wykład „Nadpobudliwość u dzieci” prowadzony przez dietetyka klinicznego z poradni Foodwise panią Paulinę Gryz-Ryczywolską. Na wykładzie zostaną szczegółowo omówione produkty, które mogą wpłynąć na nadpobudliwość u dzieci i umiejętność skupienia przez nie uwagi.

- Czy moje dziecko może jeść batony i lizaki?
- Czy moje dziecko ma uważać na gluten?
- Czy mleko jest dobre dla mojego dziecka?
- Czy to bardzo niedobrze, że moje dziecko wychodzi do przedszkola bez śniadania?

Na te wszystkie pytania i wiele innych odpowiemy na wykładzie. Macie inne wątpliwości? My je rozwiejemy. Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci w wieku 3-6 lat.

Foodwise to internetowa poradnia dietetyczna dla dzieci, mam i kobiet. Dla tych zdrowych jak i tych, które borykają się z różnymi chorobami. Profesjonalne porady dietetyka klinicznego bez kolejek i stresu. 


Jeśli zdecydujecie się skorzystać z oferty internetowej poradni koniecznie podajcie hasło "Foodwise wpiera Stopociech" a 20% Waszej opłaty Foodwise przekaże na konto naszej Fundacji. Bardzo będziemy Wam wdzięczni.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka