PUSSY BUSTERS / PANZERHUND / BONHART

20 czerwca 2015, sobota godz. 20:00
20 czerwca 2015, sobota godz. 20:00
,
To wydarzenie już się odbyło!

Pussy Busters 

powstało w 1998r na gruzach wrocławskiej kapeli Deadly Brain. Założycielami grupy byli Seba i Maciek grający we wspomnianej kapeli. Z tą dwójką sił próbowało wielu ale skład zaczął się stabilizować w momencie, gdy do zespołu dołączył Siwy oraz Skubi udzielający się wcześniej w Infernal Altar. W tym składzie (Seba-git.voc; Siwy-git; Skubi-bas; Maciek-gary) chłopaki zagrali kilka koncertów. Na pomysł nazwy zespołu wpadli na przystanku M.P.K. Seba i Skubi obalając nalewę. Nazwa ta wyznaczyła styl życia młodych rockmanów. Już przy pierwszej sztuce, we wrocławskim klubie Rocker, Pussy Busters zostało wyrzucone z klubu.
Później kapela dawała naprawdę dobre koncerty, a przy okazji zarabiała na swoją opinię licznymi ekscesami wykonywanymi na scenie i poza nią. Dzięki szczerości zostali szybko zaakceptowani i polubieni przez metalowe podziemie. Jednak w końcu nastąpiło to co miało nastąpić - na wokal wkroczył Panas wokalista kapeli Bastard. Dopiero wtedy Pussy Busters zaczęło wyrabiać własny styl grania. Powstały wtedy pierwsze hity ( Heavy Metal Warrior i Spermy Łyk), które były owocem współpracy Siwego i Panasa.


Skład zespołu:

SEBA - Guitar
SKUBI - Bass
PABLO - Drums
SPYSIU - Guitar
PANAS - Vocal

Panzerhund 

twardy psiak, jako szczeniak ukazał się na świecie w 2011 roku, a dorosłość uzyskał w 2012, kiedy to zaczął koncertować w ustabilizowanym składzie. Piątka jego jeźdźców to młodzi, prężni, przystojni, a za razem bardzo skromni heavy metalowi młodzieńcy, którzy na koncertach dają z siebie wszystko. Z ciepłego odbioru publiki Panzerhund cieszy się tak bardzo, jak rodzina witająca pana domu (marynarza) wracającego z rejsu po Zalewie Mietkowskim.
Panzerhund gra heavy metal zgodny ze starą szkołą. Motto: Skoro ktoś już wymyślił najlepszy gatunek muzyki na świecie, to po co go modyfikować?
Panzerny Psiak ma dwójkę dzieci w postaci EP "First Bite", narodzonej w 2012 roku i nowego, właściwie jeszcze ciepłego szczenięcia - Voice of the city (2015).
Kapela ma za sobą kilka mniejszych sukcesów:
- laureat XX Ligi Rocka (2014)
- finałowa czwórka Akademickiego Rocka (2013)
- awans do finału w konkursie "Gramy z gwiazdami podczas Thanks Jimi Festiwal" (2013)
- 3. miejsce na II edycji Rockarolla Art Festiwal (2012)
- jeszcze się nie rozpadła
- regularne próby

Bonhart

Członkowie zespołu:

Gitara basowa / Wokal - Piotrek Bachor
Gitara prowadząca - Maciej Wester
Perkusja - Jakub "GOOFY" Kudzia

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka