To nie jest błoto! Ogrodowe przeTwory

27 maja 2017, sobota godz. 13:00 - 14:30
27 maja 2017, sobota godz. 13:00 - 14:30
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Tym razem zapraszamy na przeTwory do Ogrodu! Na zajęciach przekonamy się, że błoto nie jest tylko brudne (jak czasem myślą rodzice), ale też magiczne (o czym doskonale wiedzą dzieci!). Że można z niego wyczarować cały obiad, w dodatku z deserem. Że może być materiałem budulcowym, a w zetknięciu z wodą przeradza się w masę świetną do paprania się. Zapraszamy serdecznie!

bloto

PrzeTwory to zajęcia sensoryczno dla dzieci i ich rodziców. Dostarczają zmysłom różnorodnych bodźców, rozwijają kreatywność, wzmacniają wiarę we własną sprawczość, intrygują...

Cechą wspólną tych warsztatów jest nietypowe tworzywo - materiały, produkty, przedmioty dostępne w dziecięcej codzienności, powszechnie stosowane zarówno w domu, jak i poza domem, np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudła, kamyki i patyki. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły.

domowe przetworyProwadzenie: Karolina Wojno i Agata Maj


Informacje organizacyjne:

- wiek - bez ograniczeń,

- opłata za zajęcia: dziecko + rodzic 30 zł, rodzeństwo + rodzice 45 zł.

Regulamin sprzedaży biletów

Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym dzieci będą mogły swobodnie działać, butki, które można moczyć, konieczne będzie też ubranie na zmianę, a może przydać się ręcznik.

Kontakt: recepcja@stopociech.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka