WARSZTATY FIZYCZNE "CO, JAK, DLACZEGO?"

18 listopada 2017, sobota godz. 10:30 - 12:00
18 listopada 2017, sobota godz. 10:30 - 12:00
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Dzieci, które skończyły 6 lat i które zadają mnóstwo trudnych pytań, zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu "Co, jak, dlaczego?"

Listopad to idealny miesiąc do tego, żeby zrobić Wielką Wycieczkę Po Układzie Słonecznym! Wiemy już, jak nazywa się galaktyka, w której mieszkamy, znamy nazwy większości obiektów występujących w kosmosie, teraz więc przyszedł czas na przyjrzenie się gwiazdom i planetom najbliżej nas.

Podczas zajęć odbędziemy międzyplanetarną podróż do najdalszych zakątków Układu Słonecznego! Zwiedzimy wszystkie planety i dowiemy się co nieco o każdej z nich. Zastanowimy się, czy planety stoją w miejscu, czy też poruszają się w przestrzeni i nauczymy się nazywać różne tajemnicze siły, które nimi rządzą.

Zapraszamy!

Zapraszamy!

Zajęcia prowadzi Ewa Saczuk - doktor fizyki, która potrafi prosto wytłumaczyć różne skomplikowane sprawy.

--------------------------------------------

Informacje szczegółowe:

Regulamin sprzedaży biletów tutaj >>>

Uwaga. Zajęcia trwają 1,5 godziny, wymagają dużej samodzielności i umiejętności skupienia. Na zajęcia zapraszamy dzieci, które skończyły minimum 6 lat i lubią wyciszone działania. Rodziców i młodsze rodzeństwo zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki.

Kontakt: ewa.saczuk@stopociech.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka