Warsztaty " Integracja sensoryczna dla maluchów 1-3"

18 marca 2016, piątek godz. 15:30 - 17:30
18 marca 2016, piątek godz. 15:30 - 17:30
Warszawa, Fundacja Sto Pociech
To wydarzenie już się odbyło!

Warsztaty są skierowane do rodziców dzieci w wieku 1-3 . Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju maluchów, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy.

Jeśli chcesz aktywnie stymulować rozwój swojego dziecka, pragniesz poznać zabawy i aktywności które pomogą mu osiągać najwyższy poziom rozwoju w ramach Jego możliwości - TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Być może nie masz już pomysłów, w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem, stawiasz na jakość spędzanego z Nim czasu, chcesz aby Wasza zabawa miała charakter wspierający rozwój – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

A może Twoje dziecko jest z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju ( siadanie, chodzenie), ominięcie fazy czworakowania, lub jest tzw. dzieckiem o wysokich potrzebach. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem teraz, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu - TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Warsztaty prowadzi Aleksandra Charęzińska- pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie, członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej. Posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi niepełnosprawnymi , jak i w normie intelektualnej, a także dziećmi zdolnymi. Zajmuje się diagnozą i terapią integracji sensorycznej. Prowadzi szkolenia dla rodziców i kadry pedagogicznej z zakresu rozpoznawania objawów zaburzeń integracji sensorycznej a także warsztaty z zakresu wspomagania rozwoju sensomotorycznego dzieci i niemowląt. www.facebook.com/aleksandracharezinska

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka